İşitmeniz Tutkumuz

Bernafon Hakkında

1946'dan beri, kurucularımızın açtığı yolda, işitme kayıplı bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak ve onlara yeni çözüm yolları sunmak için tutkuyla çalışıyoruz. 70'den fazla ülkede, binlerce işitme uzmanımız ile birlikte, milyonlarca işitme kayıplı bireyi, daha iyi duymaları ve iletişim kurmaları için destekliyoruz.

Bernafon Marka Amacı

İnsanları, daha iyi duymaları ve iletişim kurmaları için destekliyoruz.

Makramızın amacı, iş stratejimizin ve insanlar için yaratmak istediğimiz farklılığın temelini oluşturuyor. Bu amaç, hem başlangıç noktamızı hem de ilerlemek istediğimiz yönü belirliyor.

Ürünler ve Teknoloji

İnsanların hayatlarındaki farklılığı, yüksek performanslı ürünler, ileri gelen teknoloji ve üstün destek sistemi ile gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Ana merkezimizdeki, Bernafon odyologları ve ürün uzmanları, işitme cihazlarımız, fitting yazılımlarımız, cep telefonu uygulamalarımız ve bağlantı cihazlarımız için yenilikçi özellikler yaratılması için çalışıyorlar.

Ürünler

Tarihçe

Geleceğe bakan bir şirket olmamızın yanı sıra, pazardaki güçlü duruşumuzun ve işitme endüstrisindeki 70 yıllık geçmişimizin farkındayız ve bundan gurur duyuyoruz.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/lOegmg9bFeE?autoplay=1" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen][/iframe]

soundofsswitzerland_thumbnail

Ağımıza katılın

facebook_70x70     linkedin_70x70