Sözünüz ne olursa olsun
sözünüzü tutmanıza yardım edelim

Beklenenden daha iyi bir işitme deneyimi

İşitme testinden ve işitme cihazı denemelerinden çok daha fazlasını yapıyorsunuz. Hastalarınızın, işitme kaybı ile ilgili bireysel deneyimlerini anlayarak onlarla empati kurmakla kalmıyorsunuz. Aynı zamanda, hastalarınızın yaşadıkları zorlukları aşmalarında onlara destek oluyorsunuz.

Sizin gibi işitme uzmanları, daha bir işitme deneyimi sunmaktan çok daha fazlasını yapıyor, aynı zamanda, işitme kayıplı bireyleri, özgüvenlerinin artması için cesaretlendiriyorsunuz. Bernafon olarak, verdiğiniz bu sözü tutmanızda size destek oluyoruz.

 

Siz fark yaratıyorsunuz. Biz, sizi destekliyoruz.

Hastalarınıza verdiğiniz söz, onların başarılı bir işitme deneyimi yaşamalarında en önemli etkendir. Dünya çapındaki işitme uzmanları ile beraber yürüttüğümüz, 70 yıldan uzun bir süredir devam eden deneyimimiz sayesinde, her boyuttan işitme merkezini, daha çok işitme kayıplı bireyin hayatını değiştirmeleri ve kuruluşlarını ileriye taşımaları için destekliyoruz.

  • Lider Teknoloji

    İşitme cihazı teknolojisi, çok hızlı değişmektedir ve bu değişim sürecinde, sizi yarı yolda bırakmayacak bir partnere ihtiyaç duyarsınız. Bir William Demant Holding şirketi olarak; mikroçip tasarımı, sinyal işleme, kablosuz teknoloji, odyoloji, yazılım ve donanım tasarımı konularında, son derece vasıflı uzmanlar ile birlikte çalışıyoruz. Var olanın çok daha iyi olabileceği inancıyla geliştirdiğimiz üstün teknoloji sayesinde, hastalarınıza memnun kalacaklari yenilikleri ve yararları sunabilirsiniz.

  • Yüksek performanslı ürünler

    1946 yılında ürettiğimiz işitme cihazından bu yana çok yol kat ettik ve sektördeki saygınlığımıza katkıda bulunan başarılara yenilerini eklemeyi hiç bırakmadık. İsviçre’deki merkez ofisimiz tarafından belirlenen, rekabet gücü yüksek işitme cihazları, fitting yazılımları, uygulamalar ve kablosuz bağlantı aksesuarları, hastanızın durumuna ve ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçmenizi sağlar.

  • Üstün destek birimi

    Hastalarınıza hizmet verirken, ürünlerinizin yanında kendi değerinizi de ön plana çıkarıyorsunuz. Biz de, Bernafon olarak, kendi uzmanlığımızı sizinle paylaşıyoruz. Teknolojik açıdan yetkin olan çalışanlarımız, Bernafon teknolojisini etkili bir şekilde kullanabilmeniz için, yüz yüze ya da telefon görüşmeleri ile sizler destekliyor. Size uygun pazarlama materyalleri sayesinde, hasta portföyünüz genişletmek ve daha çok hastaya hizmet verebilmek için sizlere destek oluyoruz . Müşteri hizmetleri, tamir ve lojistik alt yapılarımız, size her durumda destek olmaktadır. Bu özelliklerimiz, işitme merkezinize ya da hastanıza özel ihtiyaçlar geliştirildiği durumda, oldukça hızlı hareket etmemizi sağlıyor.

İletişim Formu


Bernafon’u denemek için hazırsanız ya da işitme kayıplı bireylere daha fazla destek sağlamak için sağlayacağımız çözümler hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Böylelikle, en kısa zamanda iletişime geçebiliriz.

*
*
*
*
*
 
Captcha

 
*