Bernafon resepsiyonu

İnsanları daha iyi duymaya ve iletişim kurmaya teşvik eden bir miras

İyi işitmekten daha fazlası.

Bernafon, insanları daha iyi duyma ve iletişim kurma konusunda destekleyen küresel bir işitme sağlığı şirketidir. Sektördeki önde gelen işitme teknolojisini 70 yılı aşkın şirket bilgisiyle birleştirerek yüksek performanslı işitme çözümlerini pazarlıyoruz.

 • Yüksek performanslı ürünler

  İsviçre genel merkezimizden, diğer markalarla rekabet eden; işitme cihazları, fitting yazılımı, uygulamalar ve bağlantı cihazları portföyümüzü sunuyoruz.

 • Sektör lideri teknoloji

  Demant'ın bağımsız bir iş birimi olarak, kurum içi entegre devre tasarımı, sinyal işleme, odyoloji, montaj yazılımı ve donanım tasarımı alanlarında endüstri lideri Ar-Ge ve araştırma yeteneklerine erişebiliyoruz.

 • Olağanüstü destek

  Bireysel, kişisel desteğimiz işitme bakımı uygulamalarını büyük ve küçük olarak öne çıkarır.

Bernafon geçmişi

Her şey İsviçre'de,  1946'dan kısa bir süre önce mühendislik öğrencisi genç Hans Gfeller Jr.'ın babasının yeni işitme cihazını ele geçirmesiyle başladı. Hans, o zamanın işitme teknolojisine  hayran olmak yerine, işitme cihazını odasında bir tornavida ile parçalara ayırdı.

Tarih, Bay Gfeller Sr'In işitme cihazına olanları öğrendiğinde tepkisinin ne olduğunu söylemese de, oğlunun ses yükseltme cihazlarını geliştirmeye ve satmaya başlamasının uzun sürmediğini biliyoruz.

Tarihimiz hakkında daha fazla bilgi

Kırmızı bir masada bir şeyler tartışan üç Bernafon çalışanı

Bernafon hakkında önemli metrikler

 • Bern, İsviçre'deki dünya merkezi
 • 20 Bernafon şubesi
 • Dünya çapında 70 ülkede satış

 

Meslektaşlarımızın Bernafon'daki işleri hakkında söyledikleri

İşitme cihazı üretimi sürecinde birçok farklı uzmanlık alanı ve yetkinliğimiz var.

Bernafon çalışanı Silvana P.'nin Bernafon posterinin önünde gülümseyerek elinde Bernafon logolu kırmızı porselen inek tutarken çekilen portresi

"İşitmeniz, Tutkumuz' sloganımız bana çok doğru geliyor. 9 yaşındaki bir kızın işitme cihazlarımız sayesinde sesi keşfettiğine şahit olmak çok tatmin edici ve paha biçilemez."

Silvana P., Marka Müdürü, İtalya

Bernafon çalışanı Navjeet S.J.'nin portresi

"Bernafon'da en sevdiğim şeyler: fantastik teknoloji, şirket genelindeki yakın aile hissi ve biz çalışanlar takımının samimi ve dürüst tutumu."

Navjeet S.J., Eğitim Müdürü, Birleşik Krallık

Gülümseyen Bernafon çalışanı Gregory S.

"Bernafon markası için çalışmak, herkesin adınızı bildiği bir yerde küresel bir güç merkeziyle çalışmak gibidir. Bir işi yapmaya çalışırken, yerel ekip üyelerinizin veya binlerce kilometre uzaktaki bir iş arkadaşınızın yardımını alabilirsiniz."

Gregory S., Satış Müdürü, Birleşik Krallık

Gülümseyen Bernafon çalışanı Melissa M.

"Bernafon benim ikinci evim oldu. Arkadaşlarım olarak adlandırmaktan mutluluk duyduğum harika bir grup insanla hem bir birey hem de bir profesyonel olarak büyümeyi başardım."

Melissa M., Pazarlama Koordinatörü, İspanya

İş İmkanları

Tutkulu, yetkin ve işbirliğine dayalı küresel ekibimizin bir parçası olarak, hızla büyüyen bir sektördeki işitme engelli insanlar üzerinde bir etki yaratacaksınız.

Bernafon şirketindeki açık pozisyonlar

Bernafon, Demant Grubunun bir parçasıdır.