Alpha XT işitme cihazları hakkında her şey

Ödün vermeden en iyi ses için

Hayvanlar aleminin olağanüstü işitmesinden ilham alan Bernafon, Alpha XT ile en iyi işitme cihazlarını sunuyor. Alpha XT, Bernafon'un en gelişmiş Hybrid Technology™ özelliğine sahiptir. Yeni Hybrid Sound Care™ özelliği ile Alpha XT, rahatsız edici rüzgar ve temas gürültüsüne karşı koruma sağlar. Bernafon Alpha XT, olağanüstü ses kalitesini çok yönlülük ve zarafetle birleştiren, kablosuz bağlantı teknolojisine sahip şarj edilebilir işitme cihazlarıdır.

Alpha XT'nin Faydaları

 • Açık havada olmaya odaklanın.
  Alpha XT, rüzgarlı dış ortamlarda daha fazla dinleme konforu ve net konuşma için tasarlanmıştır.

 • Konuşmalara odaklanın.
  Alpha XT, konuşmayı anlama ve dinleme konforunu aynı anda artırmak için Hybrid Technology™ özelliğine sahiptir.

 • İşitme cihazlarınız dışında her şeye odaklanın. Alpha XT 3,5 saatten daha kısa sürede şarj olur ve yayın izlerken bile gün boyu dayanır.

Bir hoparlörün yanındaki kadının kırmızı/mavi görüntüsü, blok şeklinde bir MÜZİK yazısı, Bernafon Alpha'nın Hibrit Teknoloji logosu ve bir ses dalgası

Her notada ilham

Bernafon Music Experience ile üstün kaliteli ve dengeli müzik sesinin keyfini çıkarın. Program özellikle müzik sesleri için tasarlanmıştır. İster klasik isterseniz rock müzikten hoşlanın, Alpha XT işitme cihazlarındaki yenilikçi Hybrid Technology™ ile müzik keyfi sadece bir tık uzağınızda.

Tüm gün yetecek güç için şarj edilebilir

Şarj edilebilir Alpha XT işitme cihazları ile pil satın almayı veya değiştirmeyi unutabilirsiniz. İşitme cihazlarını gece boyunca şarj istasyonuna koyun ve güne rahatça başlayın.

Portable Charger Plus - hafta sonu gezileri için mükemmel

Bir powerbank ile donatılmış kullanışlı aksesuardan yararlanın. Charger Plus, güç kaynağına ihtiyaç duymadan iki işitme cihazı için 3 tam şarj döngüsü sunar. Pratik kapak, işitme cihazlarını güvenli bir şekilde içinde saklar. Charger Plus'ın powerbankını yalnızca 4 saat içinde şarj edin ve rahat ve sorunsuz bir şekilde seyahat edin.

Bağlantı kurun

Bernafon Alpha XT işitme cihazları ile doğrudan iOS ve modern Android™ cihazlardan ses akışına ek olarak iPhone® ve iPad®'den eller serbest telefon ve video görüşmelerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Dinleme deneyiminizi daha da geliştirmek için birçok bağlantı aksesuarı da mevcuttur.

Bernafon Alpha işitme cihazı kullanıcıları (erkek ve kadın), erkeğin kolu kadının omzunda, yan yana durmuş uzaklara bakıyor

Neden Bernafon işitme cihazlarını seçmelisiniz?

İşitme cihazı kullanıcıları Bernafon Alpha ile ilgili deneyimlerini bildiriyor. Jean Marc ve Rita Nigg'in mobil evlerinde dünyayı nasıl dolaştıklarını okuyun. Veya Frits'in işitme cihazı referans videosunu izleyin. Hollandalı hobi tenisçisi, Bernafon Alpha'nın kendisi için neden doğru seçim olduğunu açıklıyor.

Alpha incelemeleri

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/21cUXh68VZY?autoplay=1" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen][/iframe]
854x480-bf-alpha-xt-at-glance-thumbnail

Alpha XT tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uyar

İşitme uzmanınızla birlikte işitme kaybınıza, kozmetik tercihlerinize ve bireysel ihtiyaçlarınıza en uygun stili seçin.

 • Bernafon Soundclip-A

  SoundClip-A

  SoundClip-A, ses akışı için çok yönlü bir aksesuardır.

 • Bernafon işitme cihazlarını yönetmek için kullanılan, üç büyük yuvarlak düğmeye sahip RC-A uzaktan kumandasına ait bir görsel

  RC-A (uzaktan kumanda)

  Kullanımı kolay bir uzaktan kumanda ile işitme cihazlarınızı ayarlayın.

 • TV-A (TV adaptörü)

  TV izleyin ve sesi doğrudan TV'nizden işitme cihazlarınız aracılığıyla dinleyin.

 İşitme cihazı uygulaması sırasında, gülümseyen bir odyolog ve kullanıcı

Bir işitme uzmanı mı arıyorsunuz?

Size en yakın işitme merkezini bulun.


İşitme merkezleri