Kablosuz bağlantı

Ara aksesuarlar veya doğrudan kulağa akış ile Bernafon'un aksesuarları, işitme cihazları ve bir dizi ses kaynağı arasında bağlantı kurulmasını sağlar.

Bernafon aksesuarları. İhtiyaç duyulan her şey mükemmel bir şekilde ağa bağlanmıştır.

EasyControl-A uygulaması

Sesi, programları değiştirmek ve pil seviyesini kontrol etmek için sahip olunması gereken uygulama. IFTTT hizmetine abone olarak çeşitli IoT tabanlı cihazlara bağlanmak ve uyarılar oluşturmak mümkündür. Her ihtimale karşı "İşitme cihazımı bul" işlevi bile bulunur. Sinyali işitme cihazlarınıza aktarmak istediğiniz TV-Adaptörlerinden hangisini seçin.
Cep telefonunuzun mikrofon sinyalini işitme cihazlarına aktarın. Kişiselleştirilmiş bir dinleme deneyimi için video akışı ekolayzır kullanarak film izlerken veya ses akışı yaparken sesin ince ayarını yapın.

Uyumluluğu kontrol etmek için bu uyumlu cihazlar listesine bakın.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/ZUi7ZZhA9n4?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

Bernafon EasyControl Connect

Bernafon EasyControl Connect uygulamasıyla artık işitme uzmanınızla evden veya seçtiğiniz başka bir yerden çevrimiçi randevular ve Uzaktan Uygulama seansları yapabilirsiniz.

Bernafon EasyControl Connect uygulamasını indirin ve işitme uzmanınızdan daha fazla tavsiye isteyin.

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40 en_badge_web_generic

Uyumluluğu kontrol etmek için bu uyumlu cihazlar listesine bakın.

AlphaViron, Leox Zerena ile uyumludur.

SoundClip-A

iPhone® ve modern akıllı telefonlardan eller serbest telefon görüşmeleri için çok yönlü cihaz. Boynuna veya gömleğe takılır, mesafe ve gürültü dolu ortamlarda kişiler arası iletişimi geliştirir. Ses seviyesini değiştirmek ve telefon çağrılarını cevaplamak için de pratiktir.

Uyumluluğu kontrol etmek için bu uyumlu cihazlar listesine bakın.

Alpha, Viron, Leox ve Zerena ile uyumluluk.

TV-A (TV adaptörü)

Bu adaptör sesi TV'nizden doğrudan işitme cihazına aktarır. Hızlı ve kolay kurulumu sayesinde, sınırsız sayıda Bernafon işitme cihazı ile eşleşebilir.

Alpha, Viron, Leox ve Zerena ile uyumluluk.

RC-A (uzaktan kumanda)

Bu uzaktan kumanda, düzgün ve gizli görüntüsü ile işitme cihazınızı kontrol etmenizi sağlar. Mükemmel dokunsallık ve düşük güç tüketimi ile hafiftir.

Alpha, Viron, Leox ve Zerena ile uyumluluk.

2.4 GHz Bluetooth® Kablosuz bağlantı teknolojisi

Bernafon'un işitme cihazları Made for iPhone® 'dur ve bir iPhone®, iPad Pro®, iPad Air®, iPad mini® ve iPod touch® ile doğrudan iletişim ve kontrole izin verir.

2,4 GHz teknolojisi ile kullanıcılar, doğrudan işitme cihazlarına ses akışının keyfini çıkarabilir. Bernafon Alpha, ASHA'yı (İşitme Cihazları için Ses Akışı) destekler. ASHA ile, mobil cihazınızdan doğrudan Alpha işitme cihazlarınıza ses aktarabilirsiniz.

Uyumluluğu kontrol etmek için bu uyumlu cihazlar listesine bakın.

Alpha, VironLeox, ve Zerena ile uyumludur.

SoundGate 3

SoundGate size işitme cihazlarınızla birtakım kablolu ve kablosuz ses kaynaklarını dinleme özgürlüğü verir. Bazı Bernafon işitme cihazları ile Bluetooth® etkinleştirilmiş cep telefonları arasında bir arayüz görevi görür.

Juna, Acriva, Saphira, Carista, Nevara ve Supremia ile uyumlu (işitme cihazı stilinin kablosuz özelliğine bağlı olarak).

SoundGate app

SoundGate uygulaması bir işitme cihazının olağan kontrollerinin ötesine geçer. Programları değiştirmek, sesi yükseltmek veya kısmak ve birden fazla cihaza bağlanmak için uygulamayı cep telefonunuzda SoundGate ile birlikte kullanın.

 Uyumluluğu kontrol etmek için bu uyumlu cihazlar listesine bakın.

Juna, Acriva, Saphira, Carista ve Supremia ile uyumlu (işitme cihazı stilinin kablosuz özelliğine bağlı olarak).

İşitme uzmanı mı arıyorsunuz?

Size en yakın Bernafon bayisi ile iletişim kurmanıza yardımcı olabiliriz.

İşitme uzmanı bulun