Kablosuz bağlantı

Ara aksesuarlar veya doğrudan kulağa aktarım özelliğiyle Bernafon’un aksesuarları, işitme cihazları ile işitme cihazlarından bir dizi ses kaynağına bağlantı sağlar.

Bernafon aksesuarları. İhtiyaç duyulan her şey mükemmel bir şekilde ağa bağlanmıştır.

EasyControl-A uygulaması

Ses seviyesini ayarlamak , programları değiştirmek ve pil seviyesini kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. IFTTT hizmetine abone olarak, çeşitli IoT tabanlı cihazlara bağlanmak ve uyarılar oluşturmak mümkündür. Her ihtimale karşı “İşitme cihazımı bul” fonksiyonu bile vardır.

Uyumluluğu kontrol etmek için bu uyumlu cihazlar listesine bakın.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/ZUi7ZZhA9n4?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

SoundClip-A

iPhone® ve modern akıllı telefonlardan eller serbest telefon görüşmeleri için çok yönlü cihaz. Boynuna veya gömleğe takılır, mesafe ve gürültü dolu ortamlarda kişiler arası iletişimi geliştirir. Ses seviyesini değiştirmek ve telefon çağrılarını cevaplamak için de pratiktir.

Uyumluluğu kontrol etmek için bu uyumlu cihazlar listesine bakın.

Viron, Leox ve Zerena ile uyumluluk.

TV-A (TV adaptörü)

Bu adaptör sesi TV'nizden doğrudan işitme cihazına aktarır. Hızlı ve kolay kurulumu sayesinde, sınırsız sayıda Bernafon işitme cihazı ile eşleşebilir.

Viron, Leox ve Zerena ile uyumluluk.

RC-A (uzaktan kumanda)

Bu uzaktan kumanda, düzgün ve gizli görüntüsü ile işitme cihazınızı kontrol etmenizi sağlar. Mükemmel dokunsallık ve düşük güç tüketimi ile hafiftir.

Viron, Leox ve Zerena ile uyumluluk.

2.4 GHz Bluetooth® Kablosuz bağlantı teknolojisi 

Bernafon'un işitme cihazları Made for iPhone® özelliktedir ve bir iPhone®, iPad Pro®, iPad Air®, iPad mini® ve iPod touch® ile kontrol ile doğrudan iletişim ve kontrole imkan verir. 2.4 GHz teknolojisiyle kullanıcılar doğrudan işitme cihazlarına ses akışının keyfini çıkarabilir.

Viron, Leox ve Zerena ile uyumluluk.

SoundGate 3

SoundGate size işitme cihazlarınızla birtakım kablolu ve kablosuz ses kaynaklarını dinleme özgürlüğü verir. Bazı Bernafon işitme cihazları ile Bluetooth® etkinleştirilmiş cep telefonları arasında bir arayüz görevi görür.

Juna, Acriva, Saphira, Carista, Nevara ve Supremia ile uyumlu (işitme cihazı stilinin kablosuz özelliğine bağlı olarak).

SoundGate app

SoundGate uygulaması bir işitme cihazının olağan kontrollerinin ötesine geçer. Programları değiştirmek, sesi yükseltmek veya kısmak ve birden fazla cihaza bağlanmak için uygulamayı cep telefonunuzda SoundGate ile birlikte kullanın.

 Uyumluluğu kontrol etmek için bu uyumlu cihazlar listesine bakın.

Juna, Acriva, Saphira, Carista ve Supremia ile uyumlu (işitme cihazı stilinin kablosuz özelliğine bağlı olarak).

Bir işitme uzmanı mı arıyorsunuz?

Yakınınızdaki bir Bernafon bayisi ile iletişim kurmanıza yardımcı olabiliriz.

Bir işitme uzmanı bulun


Uyumluluk

Bernafon Leox, Viron ve Zerena, iPhone X®, iPhone 8 Plus®, iPhone 8®, iPhone 7 Plus®, iPhone 7®, iPhone SE®, iPhone 6s Plus®, iPhone 6s®, iPhone 6 Plus®, iPhone 6®, iPhone 5s®, iPhone 5c®, iPhone 5, 9.7-inch iPad Pro®, 12.9-inch iPad Pro®, iPad Air 2, iPad Air®, iPad (4. nesil)®, iPad mini 4®, iPad mini 3®, iPad mini 2®, iPad mini® ve iPod touch® (5. ve 6. nesil) ile uyumludur. Bu aygıtlar iOS 9.3 veya daha güncel yazılım ile çalışmalıdır. Bu uygulama ayrıca Apple Watch'ı da desteklemektedir. Bernafon EasyControl-A app’ı iPad’e indirmek için App Store’a gidin, Bernafon’u aratın ve ‘’sadece iPhone’’ filtresini kullanın. EasyControl-A uygulaması Android™ 6.0, Marshmallow ve daha üst yazılımları destekleyen aygıtlarla uyumludur.

“Made for iPod,” “Made for iPhone,” and “Made for iPad”, bir elektronik aksesuarın sırasıyla iPod, iPhone veya iPad'e bağlanacak şekilde tasarlandığını ve Apple performans standartlarına cevap vermek için geliştirici tarafından onaylandığını ifade ediyor. Apple, bu cihazın çalıştırılmasından veya güvenlik ve düzenleyici standartlara uyumundan sorumlu değildir. Lütfen bu aksesuarın iPod, iPhone veya iPad ile kullanılmasının kablosuz performansı etkileyebileceğini unutmayın.

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad, iPod, iPod touch ve Apple Wach Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.'in bir servis markasıdır. Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC. kuruluşunun ticari markalarıdır.