Bernafon Leox Super Power | Ultra Power işitme cihazı kullanan baba ve oğul, duvar boyayıp ve kendiliğinden el izleri ekliyor.

Doğallığını ortaya çıkar

İleri derece işitme kayıpları için güçlü işitme cihazları

Leox, ileri derecede işitme kayıplılar için ilk True Environment Processing™ Super Power | Ultra Power işitme cihazıdır. Sıra dışı amplifikasyon gücü ve güçlü bir özellik seti ile donatıldığında, mümkün olduğunca gerçeğe yakın bir ses algısı sunar.

Leox ile

 • Bernafon Leox Super Power |Ultra Power işitme cihazları ile gülümseyen kadın , bir merdiven üzerinde dururken ailesinin yenilenmesini izliyor.

  Konuşmaya odaklan. Leox konuşma anlayışını önemli ölçüde geliştirir.

 • Babası, Bernafon Leox Super Power | Ultra Power kulak arkası işitme cihazı kullanan oğlunu, duvar boyaması için omuzlarında taşıyor.

  Komuta etmeye odaklanın. Leox bunun için ses amplifikasyonu sağlar.

 • Bernafon Leox Super Power | Ultra Power işitme cihazı kullanan anne ve oğul baba bir duvar boyarken dizüstü bilgisayara bakıyor.

  Daha fazla esnekliğe odaklanın. Leox en yeni kablosuz bağlantı teknolojisiyle birlikte gelir.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/pLqEMnO4AHg?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]
Üzerinde "doğallığınızı ortaya çıkarın" yazısı bulunan, güneşli bir günde bir ağacın önünde duran baba ve oğul
Bernafon Leox Super Power | Ultra Power kulak arkası işitme cihazları, renkli boya kalemlerinin ve diğer okul malzemelerinin önünde.

Leox - çocuklar için işitme çözümü

Birçok aksesuarla birlikte Leox, çocuklar ve gençler için de mükemmel bir işitme çözümüdür. Çocuklara dil gelişimleri  ve eğitim hedeflerine ulaşmaları sırasında yardımcı olur.

Çocuklar için Leox hakkında bilgi alın

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/DaKvCZ1bC3c?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]
Açık kırmızı renk bir arka plan üzerine yazılmış "İşitme cihazının bakımı nasıl yapıılır?" metni
Bernafon Leox Super Power | Ultra Power kulak arkası işitme cihazları ve SoundClip-A vazo ve ahşap çerçevenin önünde .

Bağlanın

Leox ile sesleri doğrudan iPhone, iPad veya iPod touch'ınızdan aktarabilirsiniz. İşitme cihazlarıyla dinleme deneyiminizi daha da geliştirmek için çok çeşitli bağlantı aksesuarları da mevcuttur.

Aksesuarları

 İşitme cihazı uygulaması sırasında, gülümseyen bir odyolog ve kullanıcı

İşitme uzmanı mı arıyorsunuz?

Size en yakın işitme merkezini bulmanıza yardımcı olabiliriz.

İşitme uzmanı bulun