Virginie Delalande'e ait bir görsel

Bernafon Gerçek Yaşam Hikayeleri

Virginie Delalande,
Fransa'da yaşayan avukat, yaşam koçu ve motivasyonel konuşmacı

Bizi zengin yapan farklılıklarımız

Konferans konuşmacısı ve yaşam koçu olarak çalışan Virginie yerinde duramayan kıpır kıpır bir kişilik - aynı zamanda ileri seviyede işitme kaybı olup Fransa'da baro sınavını geçen ilk avukat. Yaptığı her şeyde tutku ve kararlılıkla hareket eden Virginie, insanları kişisel sınırlarını aşması ve iş ve sosyal yaşamlarında gerçek potansiyellerini keşfetmesi için cesaretlendiriyor. Kullandığı Bernafon işitme cihazları sayesinde yoğun günlerde bile rahat ve güvenle hareket ediyor.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/vsiTJ7h4vRI?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]
Virginie Delalande hakkındaki videonun küçük resmi
Virginie Delalande'e ait bir görsel

Ne kadar desibel, o kadar performans.

Bazıları cihazın maksimum gücüne ihtiyaç duyar – Bernafon işitme cihazları bu konuda kullanıcıları asla yarı yolda bırakmaz. Olağanüstü sinyal işleme özelliği ile mümkün olduğunca kesin ve net ses algısı yaratarak yeni bir farkındalık düzeyi sunar. Gözünüz hep yükseklerde olsun.

Virginie Delalande'e ait bir görsel

Lider teknoloji

Konuşulanları anlamak, önem verdiğimiz insanlarla bağ kurmamızı ve kaçırmak istemediğimiz anları doyasıya yaşamamızı sağlar. Sektörün önde gelen işitme teknolojilerini 75 yılı aşkın şirket tecrübesi ile birleştiren Bernafon işitme cihazları, konuşma ve diğer önemli seslerin tam da olması gerektiği gibi algılanmasını sağlar. İyi duymaktan daha önemli bir şey var: o da iyi duymanın bize getirdikleri.

İşitme cihazları hakkında daha fazla bilgi

Bernafon işitme çözümleri

Diğer hikayeler

 • Dietmar Ludewig

  Doğa bir ilham kaynağıdır

  Dietmar Ludewig, Bern, İsviçre'de bağımsız esnaf

 • John Guttink

  Yukarıdaki manzara

  John Guttink, Rotterdam, Hollanda pilotu

 • Alan Robinson

  Topluluk benim için önemli bir şeydir

  Alan Robinson, İngiltere'nin Adlington kent meclis üyesi