İşitmenin yeni Dinamikleri

Ürünlerimizi keşfedip kıyaslayın

 • miniRITE

  Zerena 9|7|5 miniRITE, hafif ve şiddetli işitme kayıpları için uygun bir ufak, şık ve modern receiver-in-the-ear işitme cihazıdır. miniRITE, dört güç seviyesine ve geniş çeşitlilikte dom ve kişiye özel kalıplara sahip miniFit sistemi ile birlikte tedarik edilir.

 • miniRITE T

  Telecoil ve iki adet basma düğmesine sahip olan Zerena 9|7|5 miniRITE T, hafif ve şiddetli işitme kayıpları için uygun bir ufak, şık ve modern receiver-in-the-ear işitme cihazıdır. miniRITE T, dört güç seviyesine ve geniş çeşitlilikte dom ve kişiye özel kalıplara sahip miniFit sistemi ile birlikte tedarik edilir.

 • BTE 105

  Zerena 9|7|5 BTE 105, orta ve şiddetli işitme kaybı yaşayan kullanıcılar için Bernafon’un en güçlü ve en gelişmiş işitme cihazıdır. Zerena BTE 105 bir boynuz ile birlikte mevcuttur ve çeşitli kişiyle özel kalıplar ve domlar ile kullanım için miniFit ince tüp sistemi ile uyumludur.

 • DECS™ (Dynamic Environment Control System™) Gold
  Dynamic Noise Management™  
  Dynamic Directionality

  Dynamic Noise Reduction
  2 settings

  4 settings
  Dynamic Amplification Control™  
  Speech in Noise

  Comfort in Noise
  6 settings

  4 settings
  Dynamic Speech Processing™  
  ChannelFree™

  Speech Cue Priority™


 • DECS™ (Dynamic Environment Control System™) Silver
  Dynamic Noise Management™  
  Dynamic Directionality

  Dynamic Noise Reduction
  1 setting

  4 settings
  Dynamic Amplification Control™  
  Speech in Noise

  Comfort in Noise
  4 settings

  2 settings
  Dynamic Speech Processing™  
  ChannelFree™

  Speech Cue Priority™


 • DECS™ (Dynamic Environment Control System™) Bronze
  Dynamic Noise Management™  
  Dynamic Directionality

  Dynamic Noise Reduction
  1 setting

  3 settings
  Dynamic Amplification Control™  
  Speech in Noise

  Comfort in Noise
  2 settings

  _
  Dynamic Speech Processing™  
  ChannelFree™

  Speech Cue Priority™


Ürünlerimizi keşfedip kıyaslayın

 • Kanıtlanmış teknolojiye sahip işitme temelleri, uygun fiyatlı


  Kategori 1 çözümlerinin kaliteli işitme cihazı dünyasına adım atmayı kolaylaştırmasını sağladı. Bunlar, sabit arka plan gürültüsüne sahip ortamlarda doğal sesin algılanmasını ve konuşma anlaşılırlığı sağlar.

  Rahatsız edici yumuşak ve yüksek arka plan seslerinin orta derecede baskılanması, konuşma anlaşılırlığına gölge düşürmeden sağlanır. Kullanıcının dinleme tercihleri ve yaşam biçimine uygun program seçenekleri dahil edilmiştir. Makul fiyata daha iyi işitme ve kaliteli teknoloji arayan kişiler için mükemmel bir seçimdir.

 • İletişim ve bağlantıya gölge düşürmez


  Daha iyi işitme, kablosuz bağlantı ve verilen paranın karşılığının alınmasının en iyi karışımı, Kategori 3’te yer alan cihazlarda bulunur. Değişen arka plan gürültüsüne sahip zorlu dinleme koşullarında, doğal sesin algılanması ve konuşma anlaşılırlığı önceliklidir.

  Rahatsız edici arka plan gürültüleri, konuşma anlaşılırlığına gölge düşürmeden yapısal olarak güçlü bir şekilde baskılanır. Cep telefonu ve televizyon gibi çok sayıda ses ve iletişim aygıtı ile kablosuz bağlantı yoluyla kolay bir şekilde iletişim kurmak mümkündür. İletişim ve bağlantıya gölge düşmesini istemeyen ve fiyatlar konusunda bilinçli olan kişiler için mükemmel seçimdir.

 • Arttırılmış konfor


  Bir orta mesafe işitme cihazındaki ileri işitme teknolojisi oldukça büyük bir anlam ifade eder. Hemen hemen tüm dinleme koşullarında doğal sesin algılanması ve güçlendirilmiş konuşma anlaşılırlığı, konuşmaları daha rahat ve daha az yorucu hale getirir.

  Gelişmiş gürültü baskılama sistemleri sayesinde, en rahatsız edici gürültüler etkin ve etkili bir şekilde baskılanabilir. Özellikle çatal bıçakların şıngırtısı veya gazetenin hışırtısı gibi hızlı bir şekilde meydana gelen şaşkınlığa uğratacak gürültüler, Kategori 5 cihazlarda baskılanır. Kablosuz bağlantı, işitme cihazının/cihazlarının bir cep veya ev telefonu, GPS sistemi, televizyon ve dijital müzik çalar gibi aygıtlara bağlanmasını ve eğer iki adet işitme cihazı kullanılıyorsa her ikisinin de tek bir dokunuşla kontrol edilmesini sağlar. Dinlemenin daha kolay ve rahat olmasını isteyen ve daha fazla program seçeneğine ihtiyaç duyan kişiler için mükemmel seçimdir.

 • Daha fazlasını istemeyeceğiniz üst düzey kaliteye sahip işitme cihazları


  Kategori 7 cihazlarında bulunan gelişmiş adaptif özellikler, tüm dinleme koşullarında etkileyici ses kalitesi sunar. Konuşmalardan ortam ve ortam seslerine değişkenlik gösteren her türlü ses, değişen ve gürültülü ortamlardaki konuşma üzerine otomatik olarak odaklanılarak doğal ve doğru bir şekilde arttırılır.

  Konuşmadaki sessiz harfler ve kuşların ötmesi gibi yüksek frekanslı sesler daha doğal bir şekilde algılanır ve çocuk sesleri gibi yüksek frekanslı bilgiler daha iyi anlaşılır. Rahatsız edici rüzgar gürültüsü dahil olmak üzere istenmeyen yüksek ve yumuşak arka plan gürültüleri çok büyük oranda baskılanır. Kişiselleştirme derecesi yüksektir ve elbette kablosuz bağlantı seçenekleri de mevcuttur. Kullanımı kolay ve çoğu koşulda tam otomatik olan ve yüksek seviyede dinleme konforu sunan cihazlar arayan kişiler için mükemmel seçimdir.

 • En talepkar müşteriler için modern iletişim cihazları


  Kategori 9, en zorlu dinleme koşullarında birçok ihtiyacı ve tercihi karşılayan özelliklere ve fonksiyonlara sahip yüksek kaliteli işitme cihazı teknolojisi sunar. Grup konuşmasında ses lokalizasyonu ve konuşma anlaşılırlığı, neredeyse tüm işitme kayıpları için daha kolay hale getirilir.

  Hızlı değişen işitme ortamlarında tam otomatik ayarlamalar yapılır. Ve eğer müzik dinlerken ve sinemadayken dinleme deneyiminin geliştirilmesi öncelikliyse, bunlar önerdiğimiz cihazlardır. Kablosuz bağlantı ve çok sayıda kişiselleştirme seçeneği sayesinde, bu cihazlar müzisyenlerden iş adamlarına, size ve bana kadar herkesin gereksinimini karşılar. Günümüz işitme teknolojisinden mümkün olan en üst seviyede faydalanmak isteyen aktif kişiler için mükemmel seçimdir.

İşitmenin yeni dinamiklerini keşfedin

Öne çıkan DECS teknolojisi sayesinde, dinamik özelliklere yönelik büyük bir atılım gerçekleştirildi

[iframe data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="//wdh.23video.com/v.ihtml/player.html?token=626add47eba62eb209dd963942c7e684&source=embed&photo%5fid=16554407" width="1280" height="720" frameborder="0" border="0" scrolling="no" allowfullscreen="1" mozallowfullscreen="1" webkitallowfullscreen="1"][/iframe]

İşinize ivme kazandırın

BeFlex, günlük işinizde devrim yapma potansiyeline sahip yepyeni bir fitting ve rehberlik kavramıdır.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/405GrnGz1MA?rel=0&autoplay=1" frameborder="0" allowfullscreen][/iframe]

Oasis fitting yazılımı

Fitting yazılımımızın en son güncellemesi:
Oasisnxt 2017.1

Oasis Hakkında

Daha fazla bilgiye erişin

Bernafon’da oturum açmak, mesleki uygulamanız için en son çıkan fitting yazılımının ve ürün bilgisinin bulunduğu indirme merkezine erişim dahil olmak üzere uzmanlara bir çok fayda sunar.

Oturum açmak isteyin