miniBTE T R ve Hibrit Teknoloji logosuyla birlikte vaşak, ayı ve baykuş çizimlerinin yanında Bernafon Alpha işitme cihazı takan bir kadın ve iki erkek

Profesyoneller için Bernafon

Bernafon Alpha ailesi gün geçtikçe büyüyor. Yeni miniBTE tarzlarını ve performans kategorisi uzantısını keşfedin.

İşitme cihazına genel bakış

Siyah bir arka plan üzerinde kırmızı mor ve mavi Hybrid Technology™ Bernafon logosu

Yeni kullanıcı raporlarıyla Hibrit Teknoloji™

Hibrit bir arabanın yaptığı gibi, Hibrit Teknoloji™ de iki işleme yaklaşımını tek bir hibrit sistemde toplar. İki yaklaşım birden daha iyi olduğundan sayısız dinleme ortamında doğru dengeyi sağlayabilmek için bağımsız olarak ya da birlikte hareket edebilir. Alpha kullanıcılarının çeşitli dinleme ortamlarında Hibrit Teknolojiyi™ nasıl değerlendirdiklerini görün.

Hybrid Technology™ hakkında daha fazla bilgi

Bernafon Alpha işitme cihazı sayesinde müzik deneyiminin tadını çıkararak keman çalan kadın

Her notada ilham

Bernafon Alpha işitme cihazları, Müzik Deneyimi programıyla dengeli bir müzik keyfi için üstün ses kalitesi sunar. Müzisyenlerle yapılan deneme sonuçları, Müzik Deneyiminin mükemmel performansını ortaya koyuyor. Programı müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirmenize yardımcı olacak ince ayar ipuçlarına göz atın.

Müzik Deneyimini keşfedin

Bernafon Alpha işitme cihazı kullanıcıları (erkek ve kadın), erkeğin kolu kadının omzunda, yan yana durmuş uzaklara bakıyor

Bernafon Alpha kullanıcı yorumları

İşitme cihazı kullanıcıları, Bernafon Alpha ile olan deneyimlerini aktarıyor. Jean Marc ve Rita Nigg'in karavanlarıyla nasıl dünyayı dolaştıklarını okuyun. Ya da Frits'in işitme cihazı görüşleri videosunu izleyin. Hollandalı amatör tenis oyuncusu, sizlere Bernafon Alpha'nın neden kendisi için doğru seçim olduğunu anlatıyor.

Alpha değerlendirmeleri

Bernafon işitme cihazı posterlerinin bulunduğu işitme merkezi

Bernafon Pazarlama Programı

Bernafon işitme çözümlerine dikkat çekmeniz için size yardımcı oluyoruz. Müşteri adayı oluşturma şablonları, özelleştirilebilir broşürler, videolar ya da ofis içi dekorlar dâhil olmak üzere daha fazla müşteriye ulaşmanıza ve uygulamalarınızı geliştirmenize yardımcı olacak desteği alın.

Bernafon Pazarlama Programı hakkında daha fazlasını okuyun

Bir kilit çizimi

Daha fazla bilgiye erişin

Bernafon hesabı oluşturmanın, indirme merkezine erişerek ayar yazılımının son sürümünü indirme ve detaylı ürün bilgilerine erişme gibi birçok faydası bulunmaktadır.

Hesap oluşturun