İşitme uzmanları için Bernafon

 

Her ihtiyaca uygun Viron

Viron, hastalarımızın bireysel ihtiyaçlarını ve tercihlerini karşılamak için artık tüm Bernafon performans kategorilerinde kullanılabilir.

İşitme cihazlarına genel bakış

 

İşitme endüstrisininin ilk True Environment Processing işitme cihazını keşfet

Bernafon’un mümkün olan en doğal sesi sunma felsefesi ile kullanıcılar gerçeğe daha yakın ses deneyimi yaşarlar. Süper hızlı ses algılama ve işleme teknolojisi sayesinde, kullanıcılara çevre hakkında anlık olarak daha hassas bilgiler vererek gerçek zamanlı olarak uyarır.

Viron. Özetle Gerçeğe daha yakın.

Viron, dinlemenin kullanıcılar için daha doğal ve gerçekçi olmasını sağlayan bir True Environment Processing™ işitme cihazıdır. Viron işitme cihazları şarj edilebilir Li-on bataryalı miniRITE T R modelinin de olduğu bir çok kulak arkası model sunar. Viron en güncel Bernafon DECS™ teknolojisiyle gelmektedir.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/vqjLqZ7Ohkg?autoplay" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

Viron Li-ion şarj edilebilir miniRITE T R'nin avantajları

Viron miniRITE T R ile müşterilerinizin pilleri değiştirmeyi veya yanlarında pil bulundurmayı unutmaları sorun olmaz. Sadece üç saatlik şarj, ses akışı ve telefon görüşmeleri de dahil olmak üzere tam günlük güç sağlar.

Şarj edilebilirlik hakkında

Pediatrik Uygulama için Leox işitme cihazları

Yetişkinlere olduğu kadar, bebeklere, çocuklara, ergenlere de uygundur. Leox'un çocuk ve genç yetişkinlerin değişen ihtiyaçlarına nasıl hitap ettiğini görmek için; Amplifikasyon başlığı altındaki konulara göz atın.

Leox Super Power | Ultra Power

Leox, Bernafon'un en güçlü True Environment Processing™ işitme cihazıdır. İleri derecede işitme kaybı olan kullanıcılar için uygundur. Leox, endüstrinin en yüksek kazancı ve MPO'sundan bazılarına sahiptir. Ve bugün piyasadaki en gelişmiş teknolojilerin bazılarına ev sahipliği yapar.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/pLqEMnO4AHg?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

Gerçek zamanda gerçek sesler

Bernafon'un True Environment Processing ™ işitme cihazları mümkün olan en doğal sesi veriyor.  Bernafon'un DECS ™ teknolojisi, kullanıcılara çevre hakkında gerçek zamanlı olarak daha kesin bilgi sağlar. Bu, dinleyicinin, doğal ses deneyimini korurken kendileri için önemli olanı duymaya odaklanmasını sağlar.

DECS™ hakkında daha fazlası

Daha fazla bilgiye erişin

Bernafon hesabının, inidirme merkezine erişim, bu sayede fitting yazılımının son sürümünü indirme, detaylı ürün bilgilerine erişebilme de dahil olmak üzere birçok faydası bulunmaktadır.

Oturum açmak isteyin