Uzmanlar için Bernafon

Bir sonraki seviye Hybrid Technology™ ile yeni Bernafon Alpha XT işitme cihazlarını keşfedin.

İşitme cihazına genel bakış

Hybrid Technology logo of Bernafon Alpha XT hearing aids surrounded by red and blue circular lines on dark background

Hybrid Technology™ bir üst seviyeye taşındı

Alpha XT'nin piyasaya sürülmesiyle Bernafon, Hybrid Technology™'yi Hybrid Sound Care™ ile genişletiyor. Hibrit özelliği rüzgar ve temas gürültüsünden korur. Ses işlemenin başlangıcında yer alan bu özellik, ödün vermeden en iyi ses için Hybrid Technology™'nin diğer özelliklerine daha temiz bir sinyal besler.

Hibrit'e gidin

Bernafon Alpha işitme cihazı sayesinde müzik deneyiminin tadını çıkararak keman çalan kadın

Her notada ilham

Bernafon Alpha XT ve Alpha işitme cihazları, Müzik Deneyimi programıyla dengeli bir müzik keyfi için üstün ses kalitesi sunar. Müzisyenlerle yapılan deneme sonuçları, Müzik Deneyiminin mükemmel performansını ortaya koyuyor. Programı son kullanıcılarınızın ihtiyaçlarına göre kişiselleştirmenize yardımcı olacak ince ayar ipuçlarına göz atın.

Müzik Deneyimini keşfedin

Bernafon Alpha işitme cihazı kullanıcıları (erkek ve kadın), erkeğin kolu kadının omzunda, yan yana durmuş uzaklara bakıyor

Bernafon Alpha kullanıcı yorumları

İşitme cihazı kullanıcıları, Bernafon Alpha ile olan deneyimlerini aktarıyor. Jean Mark ve Rita Nigg'in karavanlarıyla nasıl dünyayı dolaştıklarını okuyun veya Frits'in işitme cihazı hakkındaki görüşlerini anlattığı videoyu izleyin. Hollandalı amatör tenis oyuncusu, sizlere Bernafon Alpha'nın neden kendisi için doğru seçim olduğunu anlatıyor.

Alpha değerlendirmeleri

Oasisnxt uygulama yazılımındaki yenilikler

Konuşma Verileri, kullanıcının çevresindeki ses ortamını ve zaman içinde konuşmalara katılım düzeyini izler. Verileri, kullanıcının işitme yolculuğuna değerli danışmanlık girdileri sağlar.

Oasisnxt'in en yeni sürümünü indirin

Bernafon işitme cihazı posterlerinin bulunduğu işitme merkezi

Bernafon Pazarlama Programı

Bernafon işitme çözümlerine dikkat çekmeniz için size yardımcı oluyoruz. Son kullanıcı adayı oluşturma şablonları, özelleştirilebilir broşürler, videolar ya da ofis içi dekorlar dâhil olmak üzere daha fazla son kullanıcıya ulaşmanıza ve uygulamalarınızı geliştirmenize yardımcı olacak desteği alın.

Bernafon Pazarlama Programı hakkında daha fazlasını okuyun

Bir kilit çizimi

Daha fazla bilgiye erişin

Bernafon hesabı oluşturmanın, indirme merkezine erişerek ayar yazılımının son sürümünü indirme ve detaylı ürün bilgilerine erişme gibi birçok faydası bulunmaktadır.

Hesap oluşturun