MÜZİK bloğu marka işaretinin yanında dans eden kadının kırmızı/mavi görüntüsü, Bernafon Alpha'nın Hibrit Teknoloji logosu ve bir ses dalgası görüntüsü

Profesyoneller için Bernafon

Bernafon her notada ilham vererek yeni Müzik Deneyimi sunar.

Müzik Deneyimini Keşfedin

Kapağı açık Charger Plus şarj aletinin içinde gece yarısı mavisi Bernafon Alpha şarj edilebilir işitme cihazları

Alpha miniRITE T R için taşınabilir Charger Plus şarj cihazı

Charger Plus şarj cihazı, Bernafon Alpha işitme cihazlarını müşterilerinize daha fazla tanıtmak için mükemmel bir aksesuardır. Taşınabilir şarj cihazı, iki işitme cihazını 3 kez tam olarak şarj etme imkanı sunar. Charger Plus şarj cihazı, Alpha işitme cihazlarını aktif yaşam tarzına sahip kullanıcılarınız için daha çekici kılar.

Charger Plus şarj cihazı hakkında daha fazla bilgi edinin

Bernafon Alpha - endüstrinin Hybrid Technology ™ özellikli ilk işitme cihazı

Alpha 9 | 7 | 5, şarj edilebilir miniRITE T R stilinde mevcuttur ve kullanıcılarınızın bireysel ihtiyaçlarını ve tercihlerini karşılamak için Bernafon'un en gelişmiş teknolojisine sahiptir.

İşitme cihazlarına genel bakış

Bernafon'un Hybrid Technology™ keşfedin

Hibrit bir otomobil gibi, Hybrid Technology™ de iki işleme yaklaşımını tek bir hibrit sistemde birleştirir. Bu sayede, sayısız dinleme durumunda doğru dengeyi sağlamak için bağımsız veya birlikte hareket edebilir.

Hybrid Technology™ hakkında daha fazla bilgi

Yeni Oasisnxt ayar yazılımı

Bernafon Alpha işitme cihazlarının ince ayarı, yeni Fitting Assistant uygulaması sayesinde daha kolay hale geliyor. Remote Fitting uygulaması ile in-situ odyometri de mevcuttur.

Oasisnxt 2021.2’yi indirin

Leox Super Power | Ultra Power

Leox, Bernafon'un en güçlü True Environment Processing™ işitme cihazıdır. İleri derecede işitme kaybı olan kullanıcılar için uygundur. Leox, endüstrinin en yüksek kazancı ve MPO'sundan bazılarına sahiptir. Ve bugün piyasadaki en gelişmiş teknolojilerin bazılarına ev sahipliği yapar.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/pLqEMnO4AHg?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

Daha fazla bilgiye erişin

Bernafon hesabı oluşturmanın, indirme merkezine erişerek ayar yazılımının son sürümünü indirme ve detaylı ürün bilgilerine erişme gibi birçok faydası bulunmaktadır.

Hesap oluşturun