Oasis Nxt Fitting Yazılımı

Son derece sezgisel ve geniş kişiselleştirme seçenekleriyle verimli ayar imkanı sunan Oasis Nxt,

Bernafon işitme cihazları için geliştirilmiş bir fitting yazılımıdır. İster danışmanlık sırasında, ister programlama, ister ince ayar basamağında olsun; Oasis Nxt tüm ayar basamaklarını anlaşılır ve kullanım kolaylığında sunar. Oasis Nxt'in pratik uygulaması hakkında daha çok bilgi edinmek için, Amplifikasyon başlığı altındaki konulara bakabilirsiniz.

Oasis Nxt yazılımı, mükemmel ve efektif fitting özellikleriyle karakterize olarak ön plana çıkmaktadır.

 • In-stu Odyometre

  In-stu odyometresi hastanızın işitme cihazlarını ilk kez uygularken; kulak kanalının uzunluğu, havalandırma ve kulak kanalı içinde kalan hacim gibi çeşitli bileşenleri dahil edip otomatik olarak hesaplayarak daha doğru fitting yapmanızı hedefler.

 • REMfit™

  REMfit (Verifit®LINK ile), uygulama sırasında hem zaman tasarrufu hem de daha doğru fitting yapılmasını sağlar. Konuşma haritalama kullanarak doğrulama gerçekleştirir ve tüm Oasis Nxt yazılımı içindeki ölçümlere dayanarak işitme cihazlarının kazancını otomatik olarak ayarlar.

 • Fitting Transferi

  Fitting Transferi ile, yaptığınız ayarlamaları işitme cihazı stili, ailesi ve teknoloji seviyesi fark etmeksizin transfer ederek günlük yaşamınızda zaman tasarrufu etmenizi sağlar. 

 • Adaptasyon Yöneticisi

  Adaptasyon Yöneticisi, hastanıza en uygun olacağını düşünerek belirlediğiniz orana göre işitme cihazının kazancını zamanla otomatik olarak arttırarak hastanızın yeni işitme cihazlarına alışmasına yardımcı olur.

Oasis Firmware Updater

Her zaman bernafon işitme cihazlarının ve aksesuarlarının arayüzünü güncel olmasını sağlayınız. Özellik iyileştirmeleri, uyumluluk olanaklarının arttırılması ve daha fazlası birkaç tıklama ile kurulur.

SoundStudio - Danışmanlık, fitting ve ince ayar için en iyi uygulama aracı

Hastalarınıza işitme cihazının yararlarını en iyi şekilde göstermek için SoundStudio kullanın. SoundStudio, fitting ve uygulama odasında gerçek ortamları ve günlük işitme durumlarını simüle eden bir 3D ses motorudur. Amplifikasyon başlığı altındaki konulardan SoundStudio'yu günlük pratiğinize nasıl entegre edebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

SoundStudio'yu indir

Oasis Nxt Deneyimi

Oasis Nxt hakkındaki en yeni haberleri öğrenmek için videoyu izleyin. Oasis Nxt hakkında daha fazlasını görmek için AraştırmaMerkezimize gidin.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/047rxtBetNA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

Sürüme genel bakış

Oasis Nxt'i İndir

Oasis Nxt'in son sürümü ile Bernafon İşitme cihazlarının fittingine başla

Oasis Nxt'i İndir

Hala Bernafon hesabınız yok mu ?

Bir hesap oluşturun ve Oasisnxt montaj yazılımına, teknik yayınlara, eğitim videolarına ve çok daha fazlasına erişin.

Oasis Nxt ile ilgili daha fazla şey öğrenmek ister misiniz?

Araştırma merkezimizi ziyaret edip açıklayıcı dökümanlara, eğitim modullerine ve kısa eğitimlere erişin.

Herhangi bir desteğe mi ihtiyacınız var?

Fitting yazılımınızla ilgili herhangi bir desteğe ihtiyacınız varsa, yerel teknik desteğimiz hizmetinizde! Lütfen aşağıdaki soruları cevaplamaya hazır olun:

 • Yaşadığınız sorun Oasis Nxt ile mi yoksa Oasis'in daha önceki versiyonları ile mi ilgili?
 • Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? Kullandığınız işletim sisteminin servis paketleri kurulu mu?
 • Hangi işitme cihazına fitting yapmaya çalışıyorsunuz?
 • Fitting yaparken hangi bağlanma ara yüzünü (FittingLINK 3.0, HI-PRO, NOAHlink, vs.) kullanıyorsunuz?

iletişim