Oasisnxt Fitting Software Ayarlama Yazılımının dijital dünyasını sembolize eden kırmızı ve mavi renklerde gösterilen bağlantılı noktalardan oluşan bir ağ.

Oasisnxt Fitting Yazılımı

Son derece sezgisel ve geniş kişiselleştirme seçenekleriyle verimli ayar imkanı sunan Oasisnxt

Bernafon işitme cihazları için geliştirilmiş bir fitting yazılımıdır. İster danışmanlık sırasında, ister programlama, ister ince ayar basamağında olsun; Oasisnxt tüm ayar basamaklarını anlaşılır ve kullanım kolaylığında sunar. Oasisnxt'in pratik uygulaması hakkında daha çok bilgi edinmek için, Amplifikasyon başlığı altındaki konulara bakabilirsiniz.

Oasisnxt yazılımı, mükemmel ve efektif fitting özellikleriyle karakterize olarak ön plana çıkmaktadır.

 • Bernafon'un Oasis Sonraki ayarlama yazılımındaki Ayarlama Yardımcısının ekranı

  Uygulama Asistanı

  Uygulama Asistanı, Oasisnxt ayarlama yazılımındaki ince ayar işlemini kolaylaştırır. En iyi sonuç için, belirli dinleme durumları hakkında önceden tanımlanmış bir dizi son kullanıcı yorumuna dayalı olarak kazanç ve özellik ayarlamaları önerilir.

 • Uzaktan Ayar

  Bernafon Remote Fitting, müşterilerinize karşılıklı olarak uygun bir zamanda ve yerde çevrimiçi destek sağlamanıza olanak tanır.

 • In-Situ odyometri

  In-Situ odyometri, kullanıcınız için daha doğru ilk ayarlamayı sağlar. In-Situ odyometri ile, tüp uzunluğu, havalandırma ve kulak kanalı içindeki artık hacim dahil olmak üzere ayarlamanın çeşitli yönleri otomatik olarak hesaplamanın bir parçasıdır. Remote Fitting programında yerinde işitme ölçümü de mevcuttur.

 • Adaptasyon Yöneticisi

  Adaptasyon Yöneticisi, hastanıza en uygun olacağını düşünerek belirlediğiniz orana göre işitme cihazının kazancını zamanla otomatik olarak arttırarak hastanızın yeni işitme cihazlarına alışmasına yardımcı olur.

 • Fitting Transferi

  Fitting Transferi ile, yaptığınız ayarlamaları işitme cihazı stili, ailesi ve teknoloji seviyesi fark etmeksizin transfer ederek günlük yaşamınızda zaman tasarrufu etmenizi sağlar. 

 • REMfit™

  REMfit™ (with Verifit®LINK) uygulama sırasında hem zaman tasarrufu hem de daha doğru fitting yapılmasını sağlar. Konuşma haritalama kullanarak doğrulama gerçekleştirir ve tüm Oasis Nxt yazılımı içindeki ölçümlere dayanarak işitme cihazlarının kazancını otomatik olarak ayarlar.

Oasis Firmware Updater

Her zaman bernafon işitme cihazlarının ve aksesuarlarının arayüzünü güncel olmasını sağlayınız. Özellik iyileştirmeleri, uyumluluk olanaklarının arttırılması ve daha fazlası birkaç tıklama ile kurulur.

SoundStudio - Danışmanlık, fitting ve ince ayar için en iyi uygulama aracı

Hastalarınıza işitme cihazının yararlarını en iyi şekilde göstermek için SoundStudio kullanın. SoundStudio, fitting ve uygulama odasında gerçek ortamları ve günlük işitme durumlarını simüle eden bir 3D ses motorudur. Amplifikasyon başlığı altındaki konulardan SoundStudio'yu günlük pratiğinize nasıl entegre edebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

SoundStudio'yu indir

Sürüme genel bakış

Oasis Nxt'i İndir

Oasis Nxt'in son sürümü ile Bernafon İşitme cihazlarının fittingine başla

Oasis Nxt'i İndir

Hala Bernafon hesabınız yok mu ?

Bir hesap oluşturun ve Oasisnxt montaj yazılımına, teknik yayınlara, eğitim videolarına ve çok daha fazlasına erişin.

Oasis Nxt ile ilgili daha fazla şey öğrenmek ister misiniz?

Araştırma merkezimizi ziyaret edip açıklayıcı dökümanlara, eğitim modullerine ve kısa eğitimlere erişin.

Herhangi bir desteğe mi ihtiyacınız var?

Fitting yazılımınızla ilgili herhangi bir desteğe ihtiyacınız varsa, yerel teknik desteğimiz hizmetinizde! Lütfen aşağıdaki soruları cevaplamaya hazır olun:

 • Yaşadığınız sorun Oasis Nxt ile mi yoksa Oasis'in daha önceki versiyonları ile mi ilgili?
 • Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? Kullandığınız işletim sisteminin servis paketleri kurulu mu?
 • Hangi işitme cihazına fitting yapmaya çalışıyorsunuz?
 • Fitting yaparken hangi bağlanma ara yüzünü (FittingLINK 3.0, HI-PRO, NOAHlink, vs.) kullanıyorsunuz?

iletişim