Alan Robinson hakkındaki videonun küçük resmi

Bernafon Gerçek Yaşam Hikayeleri

Alan Robinson, İngiltere'nin Adlington kent meclis üyesi

Topluluk benim için önemli bir şeydir

Alan`ın belediye meclisi üyesi ve radyo DJ'liği arasında zaman harcadığı Lancashire'daki Adlington'a hoş geldiniz. Karizmatik bir şekilde güvenle dışarı çıkar ve toplumu daha güzel bir yer haline getiren projeler hakkında konuşmak için insanları etrafına toplar. Bernafon işitme cihazları gömülü kablosuz iletişim teknolojisine sahip olduğu için, akıllı telefonlar gibi Bluetooth® cihazlarından gelen sesleri doğrudan kulaklarına aktararak hiçbir şeyi kaçırmadığından emin olabilir.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/p5pjw9nSGJE?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]
Alan Robinson hakkındaki videonun küçük resmi
Kablosuz esneklik

Kablosuz esneklik

Kulağa doğrudan ses akışı özelliği sayesinde, Bernafon işitme cihazları, telefon görüşmelerinizi, TV'nizi ve diğer ses kaynaklarını akıllı telefonunuza sadece birkaç dokunuşla doğrudan kulağınıza sokmak için stereo kulaklıklar gibi kullanılabilir. Çevrenizdeki dünyaya bağlanın - o sizindir.

Bernafon işitme cihazına sahip olan ve radyo spikeri olarak çalışan adam, yayın masasında oturmuş bir kadın ile birlikte çalışıyor

Lider teknoloji

Konuşmayı anlamak, önemli insanlarla bağlantı kurmamıza ve kaçırmak istemediğimiz anlarda yer almamıza yardımcı olur. Endüstrinin en gelişmiş işitme teknolojilerini 70 yıldan fazla şirket bilgisi ile birleştiren Bernafon işitme cihazları, konuşmaların ve diğer önemli seslerin olması gerektiği gibi olmasını sağlar. Çünkü daha iyi işitmekten fazlası, onun hissettirdiğidir.

İşitme cihazları hakkında daha fazla bilgi

Bernafon işitme çözümleri

Diğer hikayeler

 • Dietmar Ludewig

  Doğa bir ilham kaynağıdır

  Dietmar Ludewig, Bern, İsviçre'de bağımsız esnaf

 • John Guttink

  Yukarıdaki manzara

  John Guttink, Rotterdam, Hollanda pilotu

 • Virginie Delalande'e ait bir görsel

  Bizi zengin yapan farklılıklarımız

  Virginie Delalande, Fransa'da yaşayan avukat, yaşam koçu ve motivasyonel konuşmacı