Bernafon işitme cihazı kullanıcısı Dietmar Ludewig, bir proje üzerinde çalışıyor

Bernafon Gerçek Yaşam Hikayeleri

Dietmar Ludewig,
Bern, İsviçre'de bağımsız esnaf

Doğa bir ilham kaynağıdır

İsviçre'nin başkenti Bern'de metalden sanat eserleri yapan yetenekli bir zanaatkar olan Dietmar ile tanışın. Görevi onu atölye dışına her projeyi özel ve benzersiz kılmak için esin kaynağı bulduğu doğaya itiyor. Akıllı teknolojiyle donatılan Bernafon işitme cihazları ile, etrafındaki sesleri anlamakta zorluk çekmiyor - ormanın derinliklerinde veya bir müşterinin siparişini tartışan tezgahta olması fark etmiyor.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/IHnAq-jSIiM?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]
Dietmar Ludewig hakkındaki videonun küçük resmi
Dietmar Ludewig'e ait bir görsel

Gerçek zamanlı ses işleme

Bernafon işitme cihazları yumuşak sesleri artırmak ve yüksek sesleri azaltmaktan daha fazlasını yapar. Bulunduğunuz ses ortamını analiz eden ve meydana geldiği anda değişiklikleri dinamik bir şekilde ayarlayan akıllı cihazlardır. Favori mekanlarınızda daha dolu bir ses deneyimi yaşamaya hazır olur.

Bernafon Alpha işitme cihazı kullanıcısı (erkek), isteklerini daha iyi anlayabilmek adına metal atölyesinde bir müşteriyle konuşuyor

Lider teknoloji

Konuşmayı anlamak, önemli insanlarla bağlantı kurmamıza ve kaçırmak istemediğimiz anlarda yer almamıza yardımcı olur. Endüstrinin en gelişmiş işitme teknolojilerini 70 yıldan fazla şirket bilgisi ile birleştiren Bernafon işitme cihazları, konuşmaların ve diğer önemli seslerin olması gerektiği gibi olmasını sağlar. Çünkü daha iyi işitmekten fazlası, onun hissettirdiğidir.

Bernafon işitme çözümleri

Diğer hikayeler

 • John Guttink

  Yukarıdaki manzara

  John Guttink, Rotterdam, Hollanda pilotu

 • Alan Robinson

  Topluluk benim için önemli bir şey

  Alan Robinson, İngiltere'nin Adlington kent meclis üyesi

 • Virginie Delalande'e ait bir görsel

  Bizi zengin yapan farklılıklarımız

  Virginie Delalande, Fransa'da yaşayan avukat, yaşam koçu ve motivasyonel konuşmacı