Bernafon Gerçek Yaşam Hikayeleri

Dietmar Ludewig,
Bern, İsviçre'de bağımsız esnaf

Doğa bir ilham kaynağıdır

İsviçre'nin başkenti Bern'de metalden sanat eserleri yapan yetenekli bir zanaatkar olan Dietmar ile tanışın. Görevi onu atölye dışına her projeyi özel ve benzersiz kılmak için esin kaynağı bulduğu doğaya itiyor. Akıllı teknolojiyle donatılan Bernafon işitme cihazları ile, etrafındaki sesleri anlamakta zorluk çekmiyor - ormanın derinliklerinde veya bir müşterinin siparişini tartışan tezgahta olması fark etmiyor.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/IHnAq-jSIiM?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

Gerçek zamanlı ses işleme

Bernafon işitme cihazları yumuşak sesleri artırmak ve yüksek sesleri azaltmaktan daha fazlasını yapar. Bulunduğunuz ses ortamını analiz eden ve meydana geldiği anda değişiklikleri dinamik bir şekilde ayarlayan akıllı cihazlardır. Favori mekanlarınızda daha dolu bir ses deneyimi yaşamaya hazır olur.

Lider teknoloji

Konuşmayı anlamak, önemli insanlarla bağlantı kurmamıza ve kaçırmak istemediğimiz anlarda yer almamıza yardımcı olur. Endüstrinin en gelişmiş işitme teknolojilerini 70 yıldan fazla şirket bilgisi ile birleştiren Bernafon işitme cihazları, konuşmaların ve diğer önemli seslerin olması gerektiği gibi olmasını sağlar. Çünkü daha iyi işitmekten fazlası, onun hissettirdiğidir.

Bernafon işitme çözümleri

Diğer hikayeler

  • Yukarıdaki manzara

    John Guttink, Rotterdam, Hollanda pilotu

  • Topluluk benim için önemli bir şey

    Alan Robinson, İngiltere'nin Adlington kent meclis üyesi

  • Bizi zengin yapan farklılıklarımız

    Virginie Delalande, Fransa'da yaşayan avukat, yaşam koçu ve motivasyonel konuşmacı