John Gutink uçakla

Bernafon Gerçek Yaşam Hikayeleri

John Guttink, Rotterdam, Hollanda pilotu

Yukarıdaki manzara

Cesur bir havacı olan John, Hollanda manzarasının ne kadar düz olduğu hakkında bir fikir edinmek için rotasını o yöndeki bulutlara çevirir. Ancak bu bir oyun değildir - hava, rakım ve çevre trafiğinin sürekli izlenmesi gerekir. Düzgün bir uçuş sağlamak için, eş pilot ve kontrol kulesi ile etkin iletişim, kalkıştan karaya temasa kadar kontrol altında tutulur. Bernafon'un işitme cihazlarının çoğu zorlu dinleme ortamlarında performans gösteren teknolojisi ile, konuşmayı daha iyi anlama ve rahatsız edici seslerin azaltılmasını sağlar. Yerden 5.000 fitte bile.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/fLgWZmtAHP8?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]
John Guttink hakkındaki videonun küçük resmi
Bernafon işitme cihazı kullanıcısı olan ve pilot olarak çalışan John, bir uçuştan sonra yardımcı pilotuyla uçaktan yürüyerek uzaklaşıyor

Optimal konuşma anlayışı

Bernafon'un en yeni nesil işitme cihazları konuşmaya öncelik verir. Akıllı sinyal işleme teknolojileri ile birlikte, konuşmayı güçlendirir ve gürültüyü olağanüstü doğrulukla azaltır. Bu, çok sayıda insanın konuşmasını gerektiren durumlarda bile, daha az çaba harcayarak dinlemenizi sağlar. Önemsediğin konuşmalara atlamaya hazır ol.

John Guttink'e ait bir görsel

Lider teknoloji

Konuşmayı anlamak, önemli insanlarla bağlantı kurmamıza ve kaçırmak istemediğimiz anlarda yer almamıza yardımcı olur. Endüstrinin en gelişmiş işitme teknolojilerini 70 yıldan fazla şirket bilgisi ile birleştiren Bernafon işitme cihazları, konuşmaların ve diğer önemli seslerin olması gerektiği gibi olmasını sağlar. Çünkü daha iyi işitmekten fazlası, onun hissettirdiğidir.

İşitme cihazları hakkında daha fazla bilgi

Bernafon işitme çözümleri

Diğer hikayeler

 • Dietmar Ludewig

  Doğa bir ilham kaynağıdır

  Dietmar Ludewig, Bern, İsviçre'de bağımsız esnaf

 • Alan Robinson

  Topluluk benim için önemli bir şeydir

  Alan Robinson, İngiltere'nin Adlington kent meclis üyesi

 • Virginie Delalande'e ait bir görsel

  Bizi zengin yapan farklılıklarımız

  Virginie Delalande, Fransa'da yaşayan avukat, yaşam koçu ve motivasyonel konuşmacı